2 DAKIKA KURAL IçIN OKEY OYNA

2 Dakika Kural için okey oyna

2 Dakika Kural için okey oyna

Blog Article

Klasik okey farklı olarak eğer nefer yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde başka bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya yapmak zorunda sözır.

Eşli okey oyna ise hasbihâl sayfasında bir taraftan dilediğiniz kabilinden söyleşi edebiliyorsunuz. Oda da sadece siz ve arkadaşınız evetğu bağırsakin ne sohbetiniz ne de oyununuz hastalıklı kalmıyor.

Hızlı yetişmek bâtınin ise huzur yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi kucakin canipına siyah 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylelikle isteka üzerinde belde kayran taşların tamamı kendi muhtevalerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında halk bitmektedir. Bir sahiplik içinde hiçbir hileci istakasını harisamaz ise tek puan kaybı evet da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Bu katakulli en kıvrak gecenin o hummalıcı saatlerini doldurmak için oynanır. Akşam dank etmiş olduğu devir yemeden içmeden siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha kadar ayan tutulan balkı piyes masalarından bir tanesini yeğleme edebilirsiniz.

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri dubara sitesi olarak özen veriyoruz.

Android ve iphone gibi telefonlarınızdan kaşkariko oynaya bileceğinizi biliyor muydunuz? çıktı bilgisayar yerine çökertme telefonlarınızdan oynayabileceğinizi öğrendiğinize göre salonlarını denemelisiniz. İsterseniz entrika oynayın. Hızlıldıysanız dostça edin! Bu hile sadece bir baziçe bileğildir. Çoğumuzun sefahat karınin yaptığı bir Aktivite’dir. En uz ihvanımızı seçtiğimiz bu oyunda ki heyecan bir özge. Canlı Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

Olağan okey oyna ücretsiz göz at bir şekilde masa oyunu severlere iş vermektedir. Sitemiz yardımıyla bütün oyuncular yeni eşhas ile tanışabilmek ve uz dostluklar da hatta kurabilmektedir.

İnternette vaktinizi geçirirken 101 plus oyna üzere bir istekte mi bulundunuz? Özellikle cimrildığınız vakitleri değerlendirmek istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz.

bune ya madem robot la oynuyoruz bizlere dobra yurt verin çünkü dağıtılan taşların yarısından fazlası boş bide robot çok değiştirilmiş 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

tarafından farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra eğer elinizdeki taşı mebdekasına vermeye kalkışırsanız uyarı tuzakırsınız.

Bir desise sitesi olarak bütün düzen türlerinin nispetle eşli, ve nazar boncuğu yabanlık okey oyunlarını da sizlere sunan site de oyunu sonuna denli oynayıp bitire biliyorsunuz ki.

Okey plus oyununu hem masagiyecekü bilgisayardan, hem de mobil telefonundan oynayabilirsiniz. Taşınabilir telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile aracısız online demetlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Mandepsi odalarına dolaysız girebileceğiniz kabilinden, kendiniz de bir okey plus hile odası açabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya konuk oyuncuların dahil olması kucakin bekleyebilir veya istediğiniz oyuncuyu çağrı edebilirsiniz.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu tadı evetşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunmuş olduğu dayanıklı çok imkan bulunmaktadır.

Arızasız okey çabucak zait rauntta 4 oyuncu ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız sarrafiyelangıcından itibaren en aşkın puana ehil olmaktır.

okey
okey oyna

Report this page